Щодо відображення на мапі новостворених Центрів, навчання працівників цих Центрів, а також навчання персоналу майбутніх Центрів

21 грудня 2021, 10:21

Мапа Дія Центрів оновлюється щоквартально на основі даних статичного моніторингу функціонування центрів надання адміністративних послуг. Крім того, щоквартально оновлюється перелік діючих Центрів для забезпечення їм доступу до модулю дистанційного навчання на Платформі Центрів Дія. 

У випадку відкриття Центрів до подання наступного звіту до системи статичного моніторингу та при необхідності їх відображення на Мапі Дія Центрів, а також для забезпечення відповідним працівникам Центрів доступу до модулю дистанційного навчання на Платформі Центрів Дія Київській міській, обласним державним адміністраціям необхідно офіційно повідомити Мінцифри щодо наявності таких Центрів листом та надати інформацію відповідно до Форми 1 «Новостворені ЦНАП» в додатку до листа у форматі Excel. 

Для можливості навчання персоналу тих Центрів, які лише плануються до відкриття, просимо Київську міську, обласні державні адміністрації офіційно направити в Мінцифри інформацію про такі Центри супровідним листом довільної форми з додатком у форматі Excel, заповненим відповідно до Форми 2 «Майбутні ЦНАП».

Слід зауважити, що у формі 1 та формі 2 для кожного об’єкта мережі Центрів (в тому числі територіальних підрозділів, віддалених робочих місць, мобільних центрів) вказується унікальний ідентифікатор об’єкта мережі (далі – IDF), який має вигляд SNХХХХХХХХ та вводиться без пробілів.

IDF присвоюється уповноваженою особою обласної державної адміністрації самостійно після отримання відомостей про нові об’єкти мережі Центрів (ЦНАП/ТП/ВРМ). Для нових об’єктів мережі IDF присвоюється шляхом додавання одиниці до останнього порядкового номера IDF об’єкта мережі Центрів в області.

Наприклад: останній порядковий номер (IDF) мережі Центрів області має значення  - SN12000037. Для нового об’єкта мережі має бути призначено IDF із порядковим номером SN12000038, для наступного нового об'єкта мережі – SN12000039. 

Наголошуємо, що IDF не повторюються та не “успадковуються” при утворенні Центрів міськими, селищними радами та ліквідації Центрів, утворених при районних державних адміністраціях.

Додаткові матеріали