Центри в цифрах

Відстежуйте ключову аналітику та дізнавайтеся, як трансформується мережа Центрів та змінюється рівень державного сервісу в Україні

Мапа Центрів, що працюють під час війни

Через агресію рф ЦНАПи, що розташовані в зоні бойових дій тимчасово не працюють. Мінцифра створила мапу Центрів, що працюють під час війни. Тут можна знайти найближчий до вас ЦНАП, дізнатися графік його роботи і контактний номер.

Результати моніторингу мережі Центрів

Дізнайтеся, як розвивається мережа Центрів, які послуги відвідувачі найчастіше замовляють та як облаштовані приміщення і персонал у Дія Центрах.

Перелік суб'єктів надання комплексної послуги єМалятко

З метою створення та забезпечення сприятливих умов для належної реалізації прав дитини на усій території України відновлено надання комплексної послуги єМалятко в офлайн мережі.

Повідомлення про пошкоджене майно через ЦНАП

Під час війни тисячі українців втратили житло в Харкові, Маріуполі, Києві, Бучі та інших містах. Після перемоги держава відбудує кожну домівку, тому вже зараз збирає інформацію та фіксує збитки. Тут ви дізнаєтеся адреси, контакти та графік роботи Центрів, що допомагають повідомити про пошкоджене майно.

Центри, що надають адмінпослуги для ВПО

Українці, що вимушено покинули своє житло через бойові дії та евакуювалися у більш безпечні регіони країни, можуть отримати довідку ВПО в ЦНАПах. Тут ви можете дізнатися адреси, контакти та графік роботи Центрів, що надають адмінпослуги для ВПО.

Рейтинг центрів, що надають адмінпослуги для ВПО

З березня 2022 року розпочато надання послуги з видачі довідок ВПО через Дія.Центри. Станом на 1 липня Центри надали 1 135 159 таких послуг. Цей дашборд показує, які Центри надали найбільше таких послуг.

ЦНАПи, що надають держпослуги для водіїв

Не хвилюйтеся, якщо ви не встигли замінити водійське посвідчення або зареєструвати власний транспорт. Ви можете зробити це у ЦНАПах. Тут ви можете дізнатися їхню адресу, графік роботи та контакти.

Перелік Центрів, що надають паспортні послуги

Щоб врятувати життя, багатьом українцям довелося втікати з домівок у безпечніші регіони. Проте, не всі встигли взяти з собою документи або ж і зовсім втратили їх. Наразі отримати ID-карту та закордонний паспорт або відновити втрачені документи можна у ЦНАПах. Тут ви можете дізнатися їхню адресу, графік роботи та контакти.

Презентація результатів першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг

Дізнайтеся ключові результати, методи та обсяг дослідження думки українців про сервіс у Центрах, рейтинг областей та Центрів за рівнем сервісу, а також причини незадоволеності обслуговуванням із презентації

First all-Ukrainian assessment of administrative services quality

Find out the key results, methods and scope of the survey of Ukrainians' opinion about the service in the Centres, the rating of regions and Centres by level of service, as well as the reasons for dissatisfaction with the service in English

Дашборд із результатами першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг

Дізнайтеся детальні результати дослідження рівня сервісу в Центах, скориставшись зручним дашбордом.