Попри війну, Мінцифра відкриває нові Дія.Центри в трьох областях України

07 червня 2022, 17:20

На Рівненщині, Тернопільщині та Черкащині під час війни запрацювали нові Дія.Центри. Відтепер понад 47 тисяч українців із с. Бокійма, смт Скала-Подільська та м. Христинівка теж можуть отримати держсервіс у модернізованих ЦНАПах. Окрім адмінпослуг, вони мають можливість записатися на прийом до голови громади, навчитися користуватися порталом Дія та покращити цифрові навички. 

Мінцифра подбала, щоб сервіс кожного із Центрів відповідав 12 критеріям якості. Тож всі послуги надаються зручно та швидко.

«Один із пріоритетів Мінцифри зараз — забезпечити в Україні безперебійний держсервіс. Чималу роль у цьому відіграє мережа ЦНАПів, яку ми трансформуємо та реформуємо в останні роки. Кожен українець повинен мати вибір, де йому отримувати послуги: онлайн чи офлайн. І що б він не вибрав, послуги всюди мають бути зручними та доступними», — відзначив радник Міністра цифрової трансформації Антон Мельник.

Жителі Бокійми також отримали доступ до безоплатної правової допомоги — від консультацій щодо нагальних проблем до допомоги підготування потрібних договорів для сільськогосподарського бізнесу. У Скалі-Подільській — до оплати комунальних послуг без черг, зайвих папірців та складнощів. А в Христинівці створені умови для зручного відвідування ЦНАПу з дітьми, адже центр має свій ігровий простір.

«Ще торік ми запустили першу субвенцію на розвиток ЦНАП. Завдяки цьому 188 громад отримали 231 млн грн та уникнули одного з найболючіших аспектів, що значно впливає на можливість відкрити та облаштувати центр, — фінансового. Серед них була, наприклад, Христинівка, що отримала 2 млн гривень на капітальний ремонт приміщення. Зараз неймовірно приємно бачити результат нашої роботи, який відображений в модернізації Центру та організації зручного простору для українців попри повномасштабну війну» — зазначила керівниця експертної групи з оцінки якості надання адмінпослуг та формування фінансової спроможності Олександра Дегтярьова.

Знаходьте найближчі до вас ЦНАПи, які працюють під час війни, та дізнавайтеся їхні адреси, контакти та графік роботи на платформі Дія.Центрів: https://cutt.ly/wHRB0SK