Вебінари та курси Мінцифри для ЦНАП переглянули понад 100 тисяч разів

11 листопада 2021, 17:20

Для працівників та відвідувачів ЦНАП Мінцифра створила платформу Дія.Центрів. Там кожен відвідувач може знайти корисну інформацію про ЦНАП, а працівник — набути нових навичок. 

Команда постійно працює над тим, щоб сервіс у ЦНАП був сучасним, якісним, а обслуговування — на найвищому рівні. 

Тому вже понад два роки Мінцифра навчає адміністраторів, працівників та керівників ЦНАП за допомогою вебінарів та онлайн-курсів. Сьогодні кількість їх переглядів сягає понад 100 тисяч. 

Найпопулярніші вебінари на платформі Дія.Центрів за 2021 рік: «Як отримати державну підтримку на розвиток в 2021 році»«Кабінет співробітника ЦНАП в ЄДЕССБ» та «Таємні покупці: небезпечні люди чи помічники ЦНАП?»

«Працівники ЦНАП — це провідники між державою та людьми. І в них є надскладна місія — допомогти, підказати, знайти підхід до кожного відвідувача і професійно надати державні послуги. Щоб підтримати їх, ми запровадили системний підхід до навчання понад 15 тисяч працівників ЦНАП з усіх куточків України. І ми бачимо результат: 92% відвідувачів мережі ЦНАП задоволені якістю надання адмінпослуг за перший тиждень оцінки якості адмінпослуг. Це означає, що наші 62 навчальні онлайн-курси та вебінари не просто переглянуто, а якість обслуговування дійсно зросла і, значить, може бути ще кращою», — зазначила заступниця Міністра Людмила Рабчинська.