Субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій

19 січня 2022, 14:05

У межах субвенції Мінфін виділяє 6 млрд грн на такі напрямки:

  • реалізація проєктів будівництва об’єктів комунальної власності (нове будівництво, реконструкція, реставрація та капітальний ремонт);
  • виготовлення проєктної документації (проєктно-кошторисна документація);
  • реалізація проєктів будівництва об’єктів комунальної власності з виготовленням проєктної документації;
  • завершення проєктів будівництва строком реалізації від одного до трьох років, які розпочали впроваджувати за кошти субвенції в попередні роки.

 

Щоб розподілити субвенцію:

  1. Мінфін утворює комісію, до складу якої входять члени Комітету ВРУ з питань бюджету за рішенням зазначеного Комітету, а також представники Мінфіну. Комісія готує пропозиції щодо розподілу субвенції.
  2. Мінфін подає пропозиції на розгляд комісії народних депутатів, Ради міністрів АРК, обласною, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями.
  3. Мінфін за рішенням комісії вносить в установленому порядку КМУ відповідний проєкт акта щодо розподілу субвенції між місцевими бюджетами та об’єктами (заходами).

Розподіл коштів здійснюється відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (постанова КМУ від 6 лютого 2012 р. № 106 (в редакції постанови КМУ від 3 лютого 2021 р. № 102)).


Дізнатися більше Інформації можна за поштою infomf@minfin.gov.ua або в обласній державній адміністрації своєї області.