01 / 02

Бібліотека матеріалів

Користуйтеся шаблонами типових документів, посібниками та записами вебінарів, що допоможуть якісно надавати адмінпослуги. Також знаходьте актуальне законодавство, інструкції та роз’яснення від центральних органів виконавчої влади.

Запитайте в експерта

Консультуйтеся з експертами та отримуйте відповіді на поширені запитання щодо надання адмінпослуг, нововведень у законодавстві, створення та управління Центру.

Центри в цифрах

Дізнайтеся, як розвивається мережа Центрів, які послуги відвідувачі найчастіше замовляють та як оцінюють рівень сервісу, облаштування приміщення і персонал у Дія Центрах.

Підтримка розвитку Центрів

Стежте за актуальними грантами, субвенціями та можливостями для розвитку Центрів. Також знаходьте інформацію про державні програми підтримки та міжнародні програми від донорів, що сприяють реформам в Україні.

Навчання

Плануйте навчання, розвивайте нові навички, стежте за прогресом та підвищуйте якість надання послуг! У цьому вам допоможуть індивідуальний календар, курси, корисні матеріали, симулятори та тренажери.

Поділіться думкою

Наше завдання — створити новий рівень сервісу, що перевищить очікування відвідувачів. Ви можете допомогти нам це здійснити й вплинути на зміни в Україні. Проходьте актуальні опитування!