У Гребінківській громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг

19 травня відбулося урочисте відкриття ЦНАП Гребінківської громади на Київщині, створеного за допомогою Програми ЄС «U-LEAD з Європою».

Привітати громаду з відкриттям ЦНАП завітали представники Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства цифрової трансформації України, Київської обласної державної адміністрації, Програми «U-LEAD з Європою».

133 послуги надають мешканцям та бізнесу 19 працівників ЦНАП, які пройшли навчання. У ЦНАП облаштована громадська приймальня та місце для отримування відвідувачами електронних послуг. Сучасний ЦНАП обслуговуватиме понад 15 тисяч мешканців громади.

ЦНАП облаштовано в окремій двоповерховій адміністративній будівлі. Громада зробила реконструкцію будівлі, облаштувала благоустрій, включно з вело- та автомобільними парковками. Центр доступний для людей з інвалідністю, а також для батьків з дитячими візочками.  На виконання ремонтно-будівельних робіт приміщення ЦНАП було виділено 14,5 млн гривень з місцевого та обласного бюджетів.

Окрім комплексної інституційної та навчальної допомоги, Програма допомогла громаді облаштувати меблями, технікою та програмним забезпеченням «Вулик» 17 робочих місць основного офісу ЦНАП, встановила систему електронного керування чергою.   

З-поміж послуг ЦНАП є соціальні та пенсійні послуги, реєстрація місця проживання, витяги з Держгеокадастру, вклейка фото, витяги з реєстрів, послуги ДРАЦС та інші.

Всі працівники ЦНАП пройшли навчання, розроблене експертами Програми «U-LEAD з Європою»: п’ять тематичних модулів щодо ролі органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, порядку надання окремих груп адмінпослуг, ділової етики, гендерних питань.